У зйомках з моделлю я не роблю професійну ретуш шкіри.

Я захоплююся знімками моделей у глянцях і ціную працю ретушерів, бо журнальна обробка — це непросто...

Втім, що стосується комерційних акаунтів і контенту для соціальних мереж, моє бачення незмінне — інстасвіт втомився від ідеальної картинки. У своїй роботі я прихильних того, щоб забрати нерівності чи прищики, але залишити максимальну природність. Бо усім хочеться по той бік екрану бачити таку ж живу людину. Відчувати справжість, чесність, натуральність. Дівчатам хочеться бачити в інших дівчат такі ж мімічні зморшки і пори, а не однотонну глянцеву поверхню.

Тренд на мінімалізм — це не лише фото тіней і пастельні відтінки у візуалі, але й мінімум ретуші, косметики і ”вилизаності”, коли це недоречно.

Отже, як забезпечити собі успішну зйомку з моделлю, результат після якої потішить і без професійної ретуші? Ось кілька моїх лайфхаків:

  • Перед зйомкою з моделлю попросіть, щоб вона надіслала вам фото без макіяжу або без обробки. Так ви застрахуєте себе та її від зайвих непорозумінь.
  • Запорука успішного результату зйомки — якісний макіяж. Часто навіть неправильно підібраний тон може зіпсувати загальну картинку. Тому велика рекомендація — одразу попереджайте клієнта, що для зйомки з моделлю необхідно забезпечити їй візажиста, щоб той перекрив недоліки і підкреслив переваги.
  • Не знімайте при надто жорсткому природному світлі або пограйтеся з ракурсами. При неправильній проекції прямі сонячні промені часто люблять показати на шкірі те, чого може навіть не бути.
  • Для свіжого вигляду моделі попросіть її не вживати алкоголь у ніч перед зйомкою, а також не їсти продуктів, від яких набрякає обличчя. Показати себе у найкращому світлі також у її інтересах.
  • І остання, найбанальніша, порада, яка є не менш важливою у портретній зйомці з моделлю, — її здоровий повноцінний сон. На постійній основі, звісно, теж, але в ніч перед зйомкою — особливо.

На цьому все:)