5 причин, чому брендам потрібен контент-фотограф.

Індивідуальний та систематичний фотоконтент вирішує не одну проблему бізнесу.

1. Стильний та унікальний візуал сторінки в соцмережах — це візитівка вашого бренду.

У соцмережах у нас є всього-на-всього 5 секунд, щоб справити враження. Тому ці 5 секунд повинні бути максимально якісними для очей потенційних клієнтів, які, повірте, і так розпещені красивим контентом. Конкуренція в соцмережах стала дуже високою. Тому просто сфотографувати продукт на будь-якому фоні — вже давно застаріла схема.

Пам’ятайте, контент — обличчя бренду. А перше враження неможливо справити двічі.

2. Естетичний вигляд сторінки в соцмережах розповість про бренд більше, ніж довгі тексти.

Не забувайте, що Instagram, перш за все, був створений для публікації фотографій (написала та, яка накатала текст на 3 тис. знаків). Тим паче, після довгих рекламних текстів від блогерів, людям часто хочеться просто красивої картинки. Можна написати довжелезний текст про те, чому варто купити ваш продукт і запостити неякісне фото, яке не продає, а можна написати кілька переваг і привернути увагу якісним знімком.

Подумайте самі, НА ЩО звертаєте увагу ВИ?)

3. Завдяки унікальному візуалу підвищується впізнаваність бренду.

Чому? Зараз буде простий приклад. Уявіть собі бренди Coca-cola і Pepsi або Versace і Chanel. Одна лінія, різні меседжі. І в голові одразу ж з’явилися певні характеристики, деталі. Правда ж?

Їхні фото впізнають без логотипів та будь-якого маркування. Бачать відмінність у створеному контенті теж. Бо у кожного є свій ДНК, айдентика, кольорова гама (не лише продукту, але й фонів), є свої цінності, які відгукуються аудиторії, та ще багато дрібних деталей. УСЕ ЦЕ світові бренди передають через контент.

4. Якісний, систематичний та унікальний фотоконтент збільшує любов і довіру до бренду.

Навіть найкращий люксовий бренд можна зіпсувати рекламними кампаніями з неякісним контентом. Втім, якщо навпаки, підійти до його створення з душею, з думкою про клієнта (і про продажі, звісно), є шанси продемонструвати бренд з найвигіднішої сторони, ненав’язливо поділившись цінностями та меседжами, які несе компанія.

За унікальним контентом не нудно стежити. А вже через деякий час стабільного постингу, вас впізнаватимуть без назв і логотипів.

5. Візуал — це база, яка допомагає серйозніше сприймати бренд. Адже естетичність і унікальність сторінки свідчить про те, що в неї вклали час і душу.

Я вже писала в першому пункті, що візуал — це обличчя бренду. І, погодьтеся, значно приємніше співпрацювати з ним, коли його доглядають.

Якщо власник бренду публікує неякісний контент, таким чином він демонструє своє дещо байдуже ставлення до клієнтів, а також підхід до роботи. А після цього спрацьовує проекція - користувачів на бренд - недовіра, несерйозність, байдужість тощо.

Контент може продавати. Але так само контент може дешевити.

І бонусна, 6, причина — кожен має займатися своєю справою.

У брендів, які мають намір створити імперію, повинні бути помічники-професіонали. Бо у власників зазвичай немає часу на створення контенту, на написання текстів, на постинг. Тому акаунти часто не готові до продажів. Візуал не чіпляє потенційних клієнтів. А все тому що власники бізнесу постять будь-що у вільну хвилинку, не дотримуючись контент-плану, який є ОБОВ’ЯЗКОВИМ у сьогоднішній час. Також власники бізнесу часто не знають, як правильно це робити. Не знають як захопити аудиторію, як створювати контен-план, як дотримуватися, що постити і що писати. А найбільшою проблемою є те, що на основній сторінці бізнесу, яку власник веде у вільний час, публікують пости з помилками і постять фото з фільтрами інстаграму. Не робіть так…

Кожен має займатися своєю справою і буде всім щастя.