Як відбувається зйомка: 8 етапів від заявки до видачі

Інформація для тих, хто хоче або планує замовити предметну зйомку для свого бренду.

  1. Перш за все ми обговорюємо з вами дату зйомки та, за бажанням, дедлайн отримання готових фото. Бажано, щоб до обраної вами дати було щонайменше 5 днів. Пізніше стане зрозуміло, чому
  2. Отже, коли дата затверджена, я надсилаю вам бриф, після заповнення якого зможу ближче познайомитися з вашим брендом.
  3. Після заповнення брифу затверджуємо дату зйомки. На цьому етапі необхідно внести передоплату у розмірі 50% від суми.
  4. До 2 днів я надішлю вам презентацію, у якій візуально відтворю концепцію зйомки. Підберу кольори, стиль, рекзвіт, а також студію та модель (якщо ви оберете не лише предметну зйомку), які будуть необхідні для зйомки вашого бренду.
  5. Після погодження вами концепції та обговорення усіх деталей та оргіназаційних моментів, я приступаю до підготовки зйомки, а саме шукаю реквізит, фони, модель та студію (якщо потрібно). А також чекаю на вашу товар.
  6. На цьому етапі, якщо все необхідне готово, проводжу зйомку.
  7. Відбираю фото для ретуши та кольорокорекції (за бажанням, ви можете обрати фото самі. Про це потрібно повідомити на початку співпраці). До 3 днів скидаю вам готовий результат.
    *ВАЖЛИВО! Якщо у вас будуть певні зауваження щодо фото, необхідно повідомити через 24 години після того, як я відправила вам посилання. В іншому випадку я не можу гарантувати своєчасне виправлення через графік зйомок.
  8. Якщо у вас немає жодних зауважень, я відправляю ваш товар до вас, а ви оплачуєте залишок суми.

На цьому все:)