Вітаю! Я — Марта, мені 23 і я комерційний фотограф.

Моя любов до фотографії зародилася ще тоді, коли я купила свій перший смартфон з якісною камерою. Я любила фіксувати моменти і ділитися ними у соціальних мережах. Але я ніколи не думала, що згодом це хобі стане справою моєї душі, бо в моїй голові домінувала лише одна мрія — працювати журналістом (до слова, я таки працювала на цій посаді в сумарній кількості понад 4 роки, тому я можу бути до ваших послуг не лише як контент-фотограф, але й як копірайтер).

Загалом, я завжди вільно почувала себе у творчих галузях, і коли вирішила зайнятися фотографією, зрозуміла, що моє ім’я ідеально відображає мої вподобання у житті – MARTA – з коренем ART, що означає “мистецтво”. Так з’явилася назва мого проекту — M_ARTproduction.

Марта Якубів

Засновниця M_ART production

В чому перевага моїх послуг?

Робота у комплексі
Я працюю над кейсом, починаючи від заявки і завершуючи видачею, а тому впевнена в якості роботи і завжди відповідаю за результат.
Індивідуальний підхід
Співпраця зі мною — це не лише красивий візуал у результаті. Перед зйомкою я максимально вникаю в історію бренду, вивчаю його ДНК і цінності. Завдяки цьому я з легкістю можу показати продукт у його найкращих сюжетах.
Мінімальний термін очікування
Усі відзняті фото віддаю максимум через 3 дні після зйомки.